Fotografia reklamowa

Program nowej Pracowni Fotografii Reklamowej obejmuje przekazywanie szerokiego zakresu wiedzy i wyposaża studentów w niezbędne umiejętności techniczne związane z obsługą sprzętu fotograficznego i oświetleniowego, to pozwala na zdobycie praktycznego przygotowania do pracy zarówno w atelier jak i w plenerze. Równolegle prowadzone zajęcia (workshopy) z fotograficznych technik retuszu/postprodukcyjnych.

Fotografia Beauty, Produktowa – packshot to jedno z wielu ćwiczeń, które czeka was w tej pracowni :). Zaczynamy pracę od przygotowania się do sesji, ustawienie setów oświetleniowych, pracę z aparatem po selekcję zdjęć, export i retusz, do wydruku takiego zdjęcia.

Sneak peek pracy nad dyplomem magisterskim  w Pracowni Projektowania Plakatu, Agata Balicka udostępniła sample przed i po retuszu wykonanego przez nią zdjęcia oraz making of procesu.

W Pracowni zaczynamy od prostego packshot’u :), od waszej nauki, pracy i kreatywności zależy jak się z kończy.

Prace absolwenta, Mateusz Olech wykonał zdjęcia do swoich plakatów jako zadanie w Pracowni Projektowania Plakatu.

Making of plakatów filmowych, Tomasz Gorczyca zderza się z fotografią.

Cała kolekcja plakatów. Na studiach magisterskich w tej pracowni tworzycie indywidualne projekty jak i wykonacie zlecenia z pracowni graficznych z naszego instytutu.

sebastian_komicz

Sebastian Komicz
skomicz@asp.lodz.pl

Witam,  nazywam się Sebastian Komicz, jestem CEO – Nookiestudio. Urodzony w Frankfurt nad Menem, Niemcy. Absolwent ASP LDZ w 2003, dyplom realizowałem w pracowni Projektowania Plakatu u Prof. Bogusława Balickiego i aneks w pracowni Sitodruku u prof. Andrzeja Smoczyńskiego. Po ukończeniu, rozpocząłem prace jako grafik reklamowy ale szybko się okazało ze to nie moja bajka. Byłem współzałożycielem firmę z usługami fotograficznymi, w 2009 otworzyłem własną firmę – Nookiestudio. Od 2004 do dzisiaj obsługiwałem takie firmy jak – Avon cosmetics polska, Marilyn, Gatta, Knittex, BMG Sony Polska, STC, GKMA itp. Fotograficznie opsuguję osoby indywidualne, projektantów mody, prezesów firm, sportowców, artystów, takich jak np. Chef Botta, jego backstage workshopów kulinarnych, promo portrety, foodphotography, od Fine Diningu do Foodartu . Od 5 lat pracuję na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi w Pracowni Projektowania Plakatu pod kierownictwem prof. Mariusza Łukawskiego.  A teraz czas na własną Pracownie !